O nas

Zespół naszej kancelarii

Nasz zespół jest taki, jak się nazywa – przyjazny.
Mówimy zrozumiałym językiem, a nie prawniczym żargonem.
Traktujemy Cię partnersko, a nie z góry.
Zależy nam na szybkiej i efektywnej pomocy w zakresie obsługi prawnej, a nie nabijaniu godzinowych stawek.

Szukasz prawników z ludzką twarzą? Właśnie znalazłeś – Przyjazną Kancelarię! Oferujemy również stałą obsługę prawną firm.Nasz zespół jest nie tylko przyjazny, ale i wszechstronny w zakresie pomocy prawnej: składa się z prawników, radcy prawnego, licencjonowanego doradcy restrukturyzacyjnego i audytora systemów jakości z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu zapewniamy pełen zakres usług prawnych niezbędnych dla bezpiecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa i profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc m.in. w kursach i szkoleniach organizowanych przez Okręgową Radę Radców Prawnych w Krakowie, Instytut Allerhanda, Krajową Izbę Doradców Restrukturyzacyjnych w Krakowie, Wolters Kluwer Polska, Szkołę Prawa Procesowego Ad Exemplum, Politechnikę Wrocławską (kurs „Zarządzanie jakością -pełnomocnik jakości” dający certyfikat TŰV Cert) oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości (Quality Excellence. Auditor Wiodący ISO 9001).

Cenimy bezpieczeństwo – Przyjazna Kancelaria posiada aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewniające ochronę naszych klientów.

Przemysław Petrów
Radca Prawny / Doradca Restrukturyzacyjny / Syndyk
W kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących upadłości konsumenckiej.
Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Ukończył również studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Prawo Gospodarcze, szkolenie „Postępowanie Upadłościowe i Prawo Restrukturyzacyjne” zorganizowane przez Instytut Allerhanda w Krakowie oraz Kurs ekonomii i finansów oraz tworzenia planu restrukturyzacyjnego dla doradców restrukturyzacyjnych zorganizowany przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, po czym złożył z wynikiem pozytywnym egzamin zawodowy i został wpisany na listę Radców Prawnych pod numerem KR-3140.
Zdał również egzamin państwowy przeprowadzany przez Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie i uzyskał licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 863.
Posiada praktyczne doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego zdobyte podczas wykonywania funkcji syndyka oraz tymczasowego nadzorcy sądowego.
Prywatnie mąż i ojciec. Jego rozległe zainteresowania to kino, muzyka, sport (sporty walki – krav maga, trx, Les Mils bodypump, kulturystyka, snowboard, rower, bieganie) literatura, motoryzacja w tym pojazdy klasyczne, polityka, ekonomia, sztuka oraz podróże.

Przemysław Petrów Przyjazna Kancelaria