Kontakt

Kontakt, czyli jak nas znaleźć?

Przyjazna Kancelaria
Al. Pokoju 78, 31-564 Kraków
Zadzwoń teraz! tel.: 604 279 755

biuro@przyjazna-kancelaria.pl

Godziny pracy:

Kraków:
poniedziałek 9:00-17:00 (terminy spotkań ustalane telefonicznie)*
środa 9:00-17:00 (terminy spotkań ustalane telefonicznie)*
czwartek 9:00 -17:00 (terminy spotkań ustalane telefonicznie)*

* (po 17 możliwe spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Katowice
każdy wtorek tygodnia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w godzinach 10:00-17:00

Wrocław
każdy piątek tygodnia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w godzinach 10:00-17:00

 

Formularz kontaktowy:

Przyjazna Kancelaria z siedzibą w Krakowie, Al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, dalej jako: „Przyjazna Kancelaria” informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta.

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu Przyjazna Kancelaria może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na Przyjazną Kancelarię obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od Przyjaznej Kancelarii dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@przyjazna-kancelaria.pl